Murarz, Murarze do Niemiec od zaraz

InfoJob

Bonn, zagranica

Opis stanowiska pracy

MURARZ, MURARZE

Dla naszego niemieckiego kontrahenta szukamy 18 murarzy od zaraz. Możliwe są teamy 2-osobowe.

Wymagania

WYMAGANIA

- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako samodzielny murarz
- Chęć podjęcia pracy od zaraz
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - w teamach 2-osobowych jedna osoba musi mówić po niemiecku
- samochód mile widziany ale nie konieczny

OFERUJEMY
- Niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (umowa na czas nieokreślony)
- Możliwe podpisanie kontraktu dla osób na działalności gospodarczej
- Start pracy od zaraz, praca długoterminowa
- Wynagrodzenie 15€/godzinę brutto
- W przypadku osób na działalności gospodarczej stawka godzinowa do negocjacji
- Możliwość wyrabiania nadgodzin
- Nadgodziny płatne + 25%
- Bezpłatne zakwaterowanie - w pełni opłacone przez pracodawcę

PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.

Prezentacja firmy

KONTRAKTY.EU działa w obszarach: <br/> <br/>1. Międzynarodowe pośrednict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny +25%
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna