Opis stanowiska pracy

`Euro-Solutions (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MURARZ KLINKIEROWY – Zagranica: Belgia

- praca z masą zdobniczą (np. 188x88x55 cm ) cegłą klinkierową przy elewacjach,
- niezbędna znajomość przygotowania zapraw,
- prace wymagające samodzielności i staranności wykonania,
- murowanie ścian działowych i zewnętrznych z pustaków, cegły i bloczków betonowych,

OFERUJEMY:

- legalną pracę na terenie Belgii,
- wynagrodzenie płacone w EURO zawsze na czas do 15 następnego miesiąca przelewem na wskazane konto bankowe,
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności (druki A-1, limosa, itp.) oraz pomoc w zakwaterowaniu i zameldowaniu,
- kontrakt na czas od 3 miesięcy do roku z możliwością przedłużenia,
- zatrudnienie w Polskiej firmie co oznacza (dla osób zatrudnionych na umowę zlecenie): opłacanie stawek ZUS (emerytalne,
zdrowotne, chorobowe na życzenie), praca za granicą zalicza się do emerytury, pracownik posiada wszelkie korzyści i należności
płynące z takiej formy zatrudnienia (zasiłki, lata pracy itp.),
- pomoc koordynatora na miejscu w Belgii.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, jak również referencje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego (warunek konieczny!),
- kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym murowaniu,
- umiejętność murowania z pustaków i bloczków betonowych,
- duże doświadczenie w murowaniu z cegły klinkierowej,
- umiejętność wykonania szalunków,
- umiejętność rozmierzenia warstw cegły i pustaków,
- umiejętność czytania planów budowlanych i rysunków technicznych,
- umiejętność pracy w grupie,
- dobre nastawienie do pracy,
- prawo jazdy kategorii B - mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem,
- brak nałogów alkoholowych,

Prezentacja firmy

Euro-Solutions Agencja Pracy z certyfikatem o numerze 6453 nadanym przez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie