Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Murarz

Termin rozpoczęcia:. 13.10.2014
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Wykształcenie Zasadnicze zawodowe

Zakres obowiązków:
• Murowanie ścian
• Stawianie szalunków

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
• Bezpłatne zakwaterowanie;
• Profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
• Możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Gotowość do wyjazdu od zaraz
• Mile widziana gotowość wyjazdu własnym samochodem
• Mile widziana znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie