Opis stanowiska pracy

JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie,
będącą częścią Bluecollar ApS Group z Odense w Danii (agencja nr 5437).
Jako część BlueCollar ApS działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 8 lat.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowiska:
Murarz
Ciesla budowlany

Data kontraktu - 22.09-23.12.2014
Miejsce pracy - Rødding

Zakres zadań:
- stawianie scian z gazobetonu, tynkowanie powierzchni
- wykonywanie posadzek betonowych
- prace stolarskie (instalacja okien, drzwi)
- wykonywanie stropow
- prace dekarskie

Oferujemy:
- stawka 125 DKK / godz. brutto
- kontrakt dlugoterminowy z mozliwoscia przedluzenia
- kontrakt wedlug dunskiej umowy zwiazakowej
- 12.5% dodatku urlopowego do kazdej przepracowanej godziny
- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- skladki emerytalne
- opieka koordynatora 24/7
- wyplata wynagrodzenia co 2 tyg.
- zakwaterowanie (zapewnione przez pracodawce, koszt wynajmu odciagany z wynagrodzenia)

Oczekujemy:
- udokumentowanego doswiadczenia zawodowego w pracy murarza lub ciesli budowlanego - min.3 lata (referencje pisemne, umowy, swiadectwa pracy)
- znajomosci j. angielskiego
- prawo jazdy i wlasne auto

Wymagania

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV z opisem wykonywanych obowiazkow.

Prosimy o zamieszczenie ponizszej klauzuli:
„Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S. Specjalizujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie