Murarz, Belgia

WSJ Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis Stanowiska:

Praca na stanowisku Murarza

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku minimum 2 lata
- sprawność fizyczna
- gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia
- znajomość języka angielskiego - podstawy
- umiejętność czytania rysunku technicznego.

Własna działalność lub możliwość założenia
lub
Praca na etat

Oferujemy:
- Ubezpieczenie
- Zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora
- stawka początkowa od: 8 euro netto

wypłata co 2 tygodnie

Wszystkie osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji w języku polskim na adres mailowy

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

WSJ jest firmą o profilu ogólnobudowlanym, specjalizującą się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy