Opis stanowiska pracy

Pośrednictwo Pracy MONETA S.C.nr certyfikatu KRAZ 10880,

Dla austrisckiego Kontrachenta poszukujemy pracownikow lub brygady na stanowisko Murarz

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Znajomość rysunku.

Zakres Obowiązków:

  • Prace murarskie
  • Obsługa urządzeń i narzędzi budowlanych

Oferujemy

  • Praca na austriackich warunkach/ umowie.
  • Stawka godzinowa wg KV 14,20 Euro Brutto/h,+ diety 26 Euro dziennie netto. + nocleg 15 euuro netto / dzien
  • Zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę
  • Płatny urlop.
  • Dojazd we własnym zakresie
  • Stałą opiekę ze strony polskiego opiekuna

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Pracy MONETA S.C.nr certyfikatu KRAZ 10880<br/>Jeste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne