Montowanie hal namiotowych OD ZARAZ Bemowo

OTTO Work Force

Warszawa Bemowo, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa Bemowo

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy przy

Montaż namiotów estradowych

Miejsce pracy : Warszawa – Bemowo

Nr. Ref. MZ/NEP/BEM/08/2014

Obowiązki :

- Montaż hal namiotowych
- Roznoszenie materiałów
- Demontaż konstrukcji
- Prace porządkowe

Oferujemy :

- pracę OD ZARAZ do 31.08.2014
- pracę po 11 h dziennie w godzinach 08.00-19.00 w oparciu o umowę zlecenie ze stawką 12, 70 brutto

Wymagania :

- Tężyzna fizyczna
- Motywacja do pracy
- Orientacja przestrzenna
- Obowiązkowe podejście do wykonywanych zadań
- Punktualność
- Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej/ fizycznej

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczeniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.