monterzy wiązek elektrycznych

Gi Group Sp. z o.o.

Morawica, małopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Morawica

Twoje zadania to:

- montaż wiązek elektrycznych,
- odizolowanie i cięcie przewodów,
- cynowanie oraz lutowanie przewodów.

Wymagamy jedynie zdolności manualnych.

Mile widziane wykształcenie techniczne oraz doświadczenie na produkcji.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Co oferujemy?

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym,
- rozwój osobisty,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- kartę sportową,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- dedykowaną linię autobusową dowożącą pracowników na trasie Nowa Huta - > Opolska -> Zabierzów -> Morawica.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.