Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monterka/Monter

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- składanie manualne drobnych elementów,
- kontrola wizualna jakości produktu,
- obsługa komputera w zakresie podstawowym.

Wymagania:
- spostrzegawczość,
- zdolności manualne,
- chęć podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (z możliwością pojawienia się trzeciej zmiany lub pracującej soboty).

Oferujemy:
- umowę o pracę ,
- stawkę godzinową 15 zł brutto, możliwość uzyskania atrakcyjnych premii miesięcznych do 30% oraz kwartalnych do 500 zł brutto za kwartał. Możliwe zarobki miesięczne nawet do 2400 zł netto!
- dodatek za godziny nocne 50%,
- dodatek do sobót - 100% plus dodatek w kwocie 120 zł brutto,
- pracę przy oddzielnym, siedzącym stanowisku, w klimatyzowanych warunkach,
- darmową herbatę, kawę, czekoladę w stołówce, możliwość zakupu obiadu za 10 zł,
- darmowy sok i kanapkę dla osób przyjeżdżających rowerem,
- możliwość zdobycia doświadczenia i stałej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
- miłą atmosferę w pracy,
- dodatek za polecenie osoby do pracy 150 zł brutto,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu, ul. Oławska 27-29, piętro 5, telefon kontaktowy: 605 123 562.

Zadzwoń, przyjdź, bądź wyślij sms o treści ,,PRACA"' oddzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy