ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter

Miejsce pracy: Tychy

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna
w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie,
w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów- międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Monter

Opis stanowiska:

- montaż wraz z kontrolą wykonanego elementu
- skręcanie detali- podsufitki samochodowe
- klejenie
- montaż podzespołów branża motoryzacyjna
- praca z zachowaniem ciągłości linii

Wymagania:

- zdolności manualne
- chęć do pracy oraz dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:

- praca w firmie motoryzacyjnej na terenie Tychów- ul. Turyńska
- atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus premie)
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- umowa o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials