Opis stanowiska pracy

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar.

Kalmar jest częścią fińskiego koncernu Cargotec. Łączna wartość sprzedaży realizowanej przez Cargotec w 2014 roku wyniosła około 3,4 miliarda EUR, na całym świecie zatrudniamy około 11 000 osób. Emitowane przez firmę Cargotec akcje klasy B, oznaczone symbolem CGCBV, są notowane na NASDAQ OMX Helsinki Ltd.

Budowa naszej montowni w Stargardzie Szczecińskim została uznana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych za największą zagraniczną inwestycję w 2009 roku. W 2013 roku otworzyliśmy kolejny zakład montażowy w Stargardzie. Obecnie w dwóch fabrykach zatrudniamy około 700 osób.

Monter

Numer ref. MO/11/15

mijsce pracy: Stargard Szczeciński

Zadania:

  • Montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości montowanych urządzeń i wymagań Klienta
  • Zdobywanie wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanej pracy oraz przekazywanie jej innym

Idealny kandydat:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu elektryki i/lub mechaniki
  • Doświadczenie przy montażu i/lub naprawie urządzeń mechanicznych
  • Dobra umiejętność czytania rysunków technicznych i/lub schematów elektrycznych maszyn
  • Wiedza z zakresu mechaniki i/lub hydrauliki siłowej i/lub elektryki
  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do korzystania z ośrodków rekreacyjno - sportowych, dofinansowanie do wczasów i posiłków w firmowej kantynie, dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Szansę uczestnictwa w rozwoju stabilnej, organizacji opartej na wysokich standardach
  • Inspirujące wyzwania i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Cargotec jest liderem w dostarczaniu rozwiązań w obszarze przeład... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Motoryzacja / Automotive