Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane A-Z Elektryka Grzegorz Leszczyński poszukuje kandydatów na stanowisko montera.

Zadania:

• Wykonywanie prac montażowych,
• Wykonywanie innych czynności w zależności od potrzeb,
• Przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy,
• Współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac.

Wymagania

• Wykształcenie średnie,
• Odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, dokładność,
• Stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość zdobycia doświadczenia
• praca w miłej atmosferze

Praca w delegacjach na terenie całego kraju.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane "A-Z ELEKTRYKA" to firma prywatna u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie