BALANS POLAND Sp. z o.o.

Monter

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Firma Balans Poland Sp. z o. o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 5177) poszukuje dla swojego Klienta z branży tworzyw sztucznych, pracownika na stanowisko:
Monter

Miejsce pracy:Łódź

Zadania:
- spawanie, klejenie oraz zgrzewanie tworzyw sztucznych
- montaż zespołów mechanicznych

Wymagania:
- umiejętność wykonywania montażu zespołów mechanicznych
- wiedza z zakresu łączenia tworzyw sztucznych
- wykształcenie mechaniczne
- umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- gotowość do odbywania podróży służbowych
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.