Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Monter

Miejsce pracy: Kalisz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• montaż elementów konstrukcyjnych,

• kontrolę jakości produktów wg ustalonych norm i specyfikacji,

• układanie produktów w miejsca zbiorcze,

• dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy,

• przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ.

OFERUJEMY:

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE ponad 2700 zł brutto!

MIEJSCE PRACY: Nowe Skalmierzyce

ZAPEWNIAMY stabilne zatrudnienie na podstawię umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy

możliwość przyuczenia - dla osób bez doświadczenia

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz referencji zawodowych

• możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW i ubezpieczeń grupowych w atrakcyjnych pakietach

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

• doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane),

• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,

• gotowość do pracy w pozycji stojącej,

• zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,

• motywacja i zaangażowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.