Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży reklamowej i drukarskiej, działającej na rynku międzynarodowym, poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisko:

monter

Nr ref.: 39375
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:
  • montaż, czyszczenie, naprawy i konserwacje maszyn drukarskich
  • inne prace monterskie na terenie zakładu

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie - mile widziane z zakresu mechaniki
  • znajomość budowy maszyn drukarskich
  • doświadczenie w pracy przy maszynach drukarskich - mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  •  chęć do pracy, zaangażowanie

Oferta:
  • wynagrodzenie 2800 zł brutto miesięcznie,
  • umowa o pracę - pełny etat

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)