Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń montażowych oraz należyte raportowanie wykonanej produkcji
  • Wykonywanie codziennej konserwacji maszyn, używanych narzędzi i przyborów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Zdolności manualne
  • Wiedza z zakresu podstawy budowy, zasady działania i obsługi urządzeń montażowych- mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych- mile widziane

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat w systemie 3zmianowym
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Program multisport
  • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
  • Dodatkowa opieka medyczna

Prezentacja firmy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne