MONTER WENTYLACJI

Veritec

Holandia, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Veritec to firma specjalizująca się w branżach technicznych i budowlanych. Naszym celem jest znalezienie najlepszych pracowników, którym zapewniamy stałe miejsca pracy.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: MONTER WENTYLACJI

Miejsce wykonania pracy: Niemcy, Holandia

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż kanałów wentylacyjnych w oparciu o rysunek techniczny.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość rysunku technicznego.

- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- umiejętność samodzielnej pracy niewymagającej bezpośredniego nadzoru,

- rzetelność, odpowiedzialność i samodyscyplina.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt niemiecki,

- atrakcyjne wynagrodzenie. od 12 do 18 euro NETTO

- dodatki związane z posiadaniem niemieckiej umowy (np. Kindergeld)

- wynagrodzenie płatne co tydzień na rachunek bankowy,

- BEZPŁATNE zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach,

- organizacja codziennych dojazdów do pracy – bezpłatnie,

- ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma,

- pracę na projektach długofalowych,

- wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Prezentacja firmy

Niemiecka Spółka Veritec to firma specjalizująca się w branżach ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna