Opis stanowiska pracy

Montaż, instalacja wentylacji w obiektach biurowych, przemysłowych, mieszkalnych

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością pracy w nadgodzinach
  • pracę w delegacji na terenie Belgii z umową o prace
  • zakwaterowanie na miejscu zorganizowane przez firmę
  • zlecenie długoterminowe
  • ciągłość pracy
  • możliwość wyjazdu w ekipie dwuosobowej z własnym środkiem transportu
  • zapewniamy organizacje pracy przez dwujęzycznego koordynatora.
  • Firma opłaca Belgijską premię PDOK za każdego pracownika.

Wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • doświadczenie w pracy za granicą
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana, lecz nie konieczna
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i własny środek transportu na dojazd na budowy, jako warunek konieczny (zwrot kosztów za przejazdy)

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się instalacjami sanitarnymi i grzewczymi jako podw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie