Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

POSZUKUJEMY MONTERÓW WENTYLACJI DO PRACY NA BUDOWACH NA TERENIE BYDGOSZCZY I OKOLIC. KONIECZNE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY I NA STANOWISKU MONTERA WENTYLACJI.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku montera wentylacji
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • sumienność i rzetelność
  • chęci do pracy

 Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3.000zł do 6.000zł brutto (zależnie od doświadczenia kandydata i zaangażowania w pracę)
  • szkolenia i finansowanie uprawnień
  • możliwość skorzystania z zakładowego funduszu socjalnego
  • nagrody jubileuszowe i premie specjalne

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem i serwisem instalacji we... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne