Monter Wentylacji Norwegia /ze znajomościa języka angielskiego 171NOK

Gawo Recruitment

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Gawo Recruitment na rynku polskim działa od 1999 roku. Prowadzimy rekrutacje międzynarodowe jak również rekrutujemy kandydatów dla polskich pracodawców. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego (certyfikat nr 961)

W imieniu norweskiego pracodawcy Agencja Gawo Recruitment poszukuje kandydatów na stanowisko

MONTER WENTYLACJI

wymagania:

Wykształcenie kierunkowe
min. 4 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
znajomość rysunku technicznego
komunikatywna znajomość języka angielskiego
znajomość języka norweskiego będzie dodatkowym atutem

oferujemy:

Stawka 171 nok/ godzinę brutto+ dodatki za dojazdy do pracy wg. taryfikatora
Praca na terenie Norwegii ( różne lokalizacje )
Pomoc przy: uzyskaniu karty podatkowej, uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego
Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.
100% płatnego chorobowego i ubezpieczenie zdrowotne oraz od nieszczęśliwych wypadków
Premia urlopowa w wysokości 10,2% rocznego wynagrodzenia brutto – kwota zwolniona od podatku.
Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, koszt to 2000 – 3000 NOK na 2 tygodnie.

opis dodatkowy:

Praca na pełny etat 37,5 godz./tyg. zgodnie z przepisami prawa pracy w Norwegii. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do pracy /wynajęciu zakwaterowania.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
60
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie