Monter wentylacji i klimatyzacji

P.H.U. Klimaks

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- montaż systemów wentylacji i klimatyzacji

- serwis systemów oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wymagania:

- min. wykształcenie średnie

- przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu wentylacji i klimatyzacji

- umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność i wysoka motywacja do pracy

- gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy

- mile widziane prawo jazdy KAT B

Oczekiwania:

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- dokładność i dbałość o czystość prowadzonych prac

- punktualność, sumienność, zdyscyplinowanie

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pełny etat

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy:

PHU KLIMAKS świadczy usługi w zakresie montażu systemów wentylacji i klimatyzacji obsługujących obiekty różnego przeznaczenia m.in. mieszkalne, biurowe, usługowe, przemysłowe, gastronomiczne, rekreacyjne itp. Współpracujemy zarówno ze stałymi zleceniodawcami oraz pozostajemy otwarci na nowe zapytania. Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska. Nasza siedziba mieści się w Dzierżoniowie.

Nasza oferta:

- montaż systemów oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

- ocena stanu technicznego oraz efektywności pracujących systemów wentylacji i klimatyzacji

- pomiar i regulacja instalacji wentylacji i klimatyzacji

Prezentacja firmy

Prezentacja firmy:<br/>PHU KLIMAKS świadczy usługi w zakresie mon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie