Monter – praca nie przez agencję!!! Wynagrodzenie 1400-1600 euro netto

workconcept service GmbH

Niemcy, Dermbach, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, Dermbach

workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 r. jako regionalna agencja pośrednictwa pracy w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądane stanowisko pracy. Aktualnie poszukujemy montera w zakresie przeróbki separacyjnej i renowacji kanalizacji dla naszego klienta w Dermbach.

Zadania:

  • Utrzymanie, izolacja i renowacja systemów separatorów / kanalizacji

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe / najlepiej w zawodach rzemieślniczych
  • Znajomość języka niemieckiego - kryterium obowiązkowe
  • Prawa jazdy kat. B + samochód, aby dotrzeć do miejsca pracy
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Punktualność, niezawodność

Oferujemy:

1 wariant:

  • Zatrudnienie długoterminowe bezpośrednio przez klienta
  • Stawki godzinowe od 11,00 € brutto
  • 24 € przy 24 h nieobecności i 12 € w dniu wyjazdu (Auslöse)
  • Praca od poniedziałku do soboty /3 tygodnie pracy w całych Niemczech, a następnie tydzień wolnego – powrót do domu w Polsce/
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez klienta
  • Opiekę konsultanta polskojęzycznego

2 wariant:

  • Praca od poniedziałku do czwartku w całych Niemczech – klient organizuje nocleg i opłaca
  • Gotowość do przeprowadzenia się na stałe miejsce zamieszkania w Niemczech
  • Kurs języka niemieckiego dla pracowników, którzy chcą pracować długoterminowo

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe na następujący

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy