Monter / urządzenia sanitarne / wentylacja / ogrzewanie

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Berlin, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

- Układanie i tłoczenie rur sanitarnych i grzewczych
- Podłączanie grzejników, instalacja WC, umywalek i kabin prysznicowych
- pozostałe typowe dla stanowiska prace

Niezbędne narzędzia: kask ochronny, poziomica, podręczne narzędzia
Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana

Firma gwarantuje: długoterminową pracę przy odpowiednich kwalifikacjach, świąteczne dodatki, płatne nadgodziny, bezpłatne zakwaterowanie- mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i internet.

11,50€ brutto za godzinę + 15€ dieta netto + bezpłatny nocleg

Wymagania

Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
Umiejętność samodzielnej pracy
Możliwe wyjazdy w teamach 2-osobowych

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne