Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Monter systemów wentylacji

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Monter wentylacji (klimatyzacji)
Miejsce pracy: Niemcy, Bremen

Zakres obowiązków:
- Prace przy montażu instalacji wentylacyjnych,
- montaż klimatyzatorów na jachtach,
- montaż i izolowanie kanałów wentylacyjnych,

Oferujemy:
- zakwaterowanie(gratis),
- ubezpieczenie (gratis),
- 450 euro netto tygodniowo,
- opiekę polskiego koordynatora.

- minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podanym stanowisku,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- dobra kondycja fizyczna,
- mile widziane własne auto,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Covebo Work Office Sp. z o.o.