Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MONTER SYSTEMÓW SZKLANYCH

Miejsce pracy: Zachodniopomorskie (Szczecin)

Nr ref.: SZK/szc/2021

Zadania:

  • montaż systemów szklanych/luster,
  • zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu wykonywanych prac,
  • obsługa elektronarzędzi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na początek na umowy zlecenie (max. 3 mc) później Umowa o Pracę,
  • wynagrodzenie od 4 tyś brutto/mc,
  • transport do miejsca zleceń,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Wymagania

  • sprawność manualna i fizyczna,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne