Monter stoisk targowych

Evo Expo Sp. z o.o.

Windeck, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Evo Expo poszukuje pracowników na stanowisku monter stoisk targowych.
Pracownik odpowiedzialny będzie za przygotowanie elementów stoisk w siedzibie firmy oraz ich montaż i demontaż w określonym ośrodku targowym - najczęściej na terenie Niemiec.

Praca na stałe na terytorium Niemiec. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w zawodach: stolarz, malarz, tapeciarz, dekarz, lakiernik, wykończeniowiec wnętrz.

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub średnie
- udokumentowane doświadczenie w firmie z branży: stolarskiej, dekarskiej, lakierniczej, wykończenia wnętrz.
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
- mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (nie jest to wymagane)
- sumienność w wykonywaniu pracy
- otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku
- bez nałogów
- kreatywny umysł
- współpraca w grupie

Prezentacja firmy

Firma Evo Expo Sp. z o.o. zajmuję się wykonawstwem stoisk targowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne