Monter stoisk targowych

Zeitmann

Kraków, małopolskie

Zeitmann

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta, dużej firmy zajmującej się montażem stoisk targowych poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Przygotowanie elementów stoisk targowych,
- Pakowanie, załadunek i rozładunek,
- Montaż stoisk zgodnie z planami,
- Demontaż konstrukcji targowych,
- Prace przygotowawcze i naprawcze, czyszczenie elementów,
- Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia w montażu stoisk targowych,
- Doświadczenie w zakresie stolarstwa, budownictwa, instalacji elektrycznych,
- Zmysł techniczny,
- Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
- Gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski i całej Europy,
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- Prawo jazdy kat. B lub C.

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole,
- Możliwość zdobycia doświadczenia na największych targach w Europie i Polsce,
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od realizacji powierzonych zadań,
- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.