Work Service Express

Monter stoczniowy

Miejsce pracy: Francja

WORK EXPRESS DZIAŁA OD 2004 ROKU JAKO CERTYFIKOWANA AGENCJA DORADZTWA PERSONALNEGO I PRACY TYMCZASOWEJ OBECNIE DLA NASZEGO KLIENTA WE FRANCJI POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO:

MONTER STOCZNIOWY

MIEJSCE PRACY: FRANCJA/ BRETANIA

WYNAGRODZENIE:2300 EURO NETTO/152 H

ROZPOCZĘCIE PRACY: LUTY 2017

Opis stanowiska:
- praca na statku
- montaż i szczepienie rurociągów
- grubość materiału od 1,5 do 14mm
- praca na materiale: stal czarna , stal nierdzewna
- czytanie rysunku technicznego i izometrycznego

Wymagania:
-udokumentowane doświadczenie w pracy w stoczni
-doświadczenie przy montażu rurociągów
- praca na materiale: stal czarna, stal nierdzewna
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
- prace montersko- ślusarskie – szczepianie (heftowanie)

Mile widziane:
-własny samochód
- komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- wynagrodzenie około 2300 euro netto/152 godziny
- składki od średniej krajowej
- opieka polskiego koordynatora
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.