Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest częścią międzynarodowej grupy. Jako firma działająca na rynku polskim, jest dostawcą kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych.

Obecnie prowadzimy dla naszego klienta rekrutację na stanowisko:

MONTER (SPECJALNOŚĆ –DŹWIGNICE)
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:
Objęcie ww. stanowiska wiąże się z realizacją zadań w zakresie serwisu, remontów oraz modernizacji urządzeń dźwignicowych na obiektach elektroenergetycznych.

Wymagania

WYMAGANIA:
Wykształcenie minimum zawodowe techniczne o kierunku mechanicznym lub elektrycznym
Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku montera/elektromontera dźwignic
Świadectwo Kwalifikacyjne – E , eksploatacji urządzeń do 1 kV
Uprawnienia UDT do remontu i konserwacji urządzeń dźwignicowych
Uprawnienia UDT do remontu i konserwacji dźwigów towarowo-osobowych
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Samodzielność i odpowiedzialność
Rzetelność
Umiejętność rozwiązywania problemów
Zdyscyplinowanie

ATUTEM BĘDZIE:
Znajomość technik montażu elementów maszyn oraz umiejętność wykonywania prac w tym
zakresie.

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie
Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i uzyskiwanych wyników pracy
Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV wraz ze szczegółowym opisem praktyki zawodowej.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).

Prezentacja firmy

Nasz zespół realizuje projekty rekrutacyjne dla Klientów z Polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria