Monter - Spawacz instalacji wewnętrznych

INSTA-Serwis Sp.J.

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku monter - spawacz instalacji wewnętrznych .
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały prace polegające na wykonawstwie, modernizacji , konserwacji instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych.
Praca na terenie miasta Koszalina.

Wymagania

Doświadczenie w spawaniu instalacjach wewnętrznych, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, uprawnienia spawalnicze.

Prezentacja firmy

Firma INSTA-Serwis specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie