ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter Serwisant

Miejsce pracy: Brodnica

Obszar pracy: Północna Polska

Oferta:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Podstawowe wynagrodzenie oraz dodatki
  • Dofinansowanie urlopu

Wymagania:

  • Uprawnienia spawalnicze TIG w osłonie argonu i elektrodą (spawanie stali nierdzewnej)
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki (pompy), hydrauliki (układy tłoczne w zbiornikach pompowych)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność sprawnego diagnozowania usterek
  • Dyspozycyjność w szerokim zakresie
  • Mile widziane doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej
  • Dodatkowymi atutami będą: podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych, podstawowa znajomość instalacji elektrycznych (uprawnienia SEP E do 1 kV)

Zadania:

  • Serwis i utrzymanie urządzeń do podczyszczania i pompowania ścieków
  • Montaż i rozruch pompowni sanitarnych i deszczowych
  • Wyjazdy serwisowe na teren północnej Polski

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy