Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Wielkiej Brytanii poszukujemy osób na stanowisko Monter/Serwisant Wind.

Opis stanowiska:
 Przebudowa, montaż wyciągów i wind towarowych oraz pasażerskich
 Konserwacja, utrzymanie ruchu wyciągów i wind
 Prace montażowe na wyciągach i windach

Wymagania

Wymagania:

*** Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)

 Wiedza z zakresu elektromechaniki
 Wiedza z zakresu budowy maszyn
 Znajomość urządzeń dźwigowych / dźwignicowych
 Uprawnienia do konserwacji dźwigów lub urządzeń dźwignicowych
 Umiejętność czytania rysunku technicznego
 Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne