Monter/ Serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacji Niemcy, Zagranica

FLAK Kälte- und Klimatechnik GmbH

Geiseinseld/ Bawaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- montaż klimatyzacji i urządzeń chłodniczych
- opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją, usuwanie awarii, diagnostyka i naprawy

Wymagania :

- doświadczenie w serwisowaniu, montażu urządzeń klimatyzacyjnych
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność analizy schematów elektrycznych
- wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność!
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

- atrakcyjne stawki godzinowe + dzienne diety za każdy przepracowany dzień / do negocjacji
- punktualne wynagrodzenie
- umowę ( w języku polskim ) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
- pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
- pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym

Prezentacja firmy

Die Flak Kälte- und Klimatechnik wurde 1993 von Siegfried Flak ge... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
35PLN - 65PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis