Monter/serwisant klimatyzacji

EasyRent s.c.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Witam,
Poszukiwany monter, serwisant urządzeń klimatyzacji na terenie śląska.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Uruchamianie nowo instalowanych urządzeń klimatyzacyjnych.
- Montaż instalacji klimatyzacji split, multi split i VRF.
- Przeglądy instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych
- Konserwacja oraz naprawy.

Wymagania:

- Doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku - minimum 1 rok.
- Dyspozycyjność
- Umiejętność rozwiązywania problemów
- Znajomość schematów elektrycznych,
- Znajomość tematyki grzewczej oraz chłodniczej
- Prawojazdy kat. B

Oferujemy:

- Stabilną pracę w solidnie ugruntowanej firmie.
- Niezbędne narzędzia pracy.
- Możliwość rowoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

W aplikacji proszę o zawarcie stosownej klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma EasyRent specjalizuje się w wynajmowaniu, sprzedaży i serwisowaniu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie