Monter Rusztowania / Pomocnik Montera Rusztowań

RJS Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na terenie GSG Stocznia S.A. w Gdańsku na stanowisku:

  • Prace monterskie prowadzone na rusztowaniach firmy Layher na terenie stoczni na halach oraz nabrzeżu
  • Umowa o pracę dla monterów gwarantowana.
  • Praca od poniedziałku do soboty włącznie. Rozpoczęcie pracy codziennie od 07:00
  • Wynagrodzenie ustalane w zależności od doświadczenia niemniej niż 13 zł/h netto
  • Możliwość ustalenia stałego wynagrodzenia miesięcznego i nadgodzin.
  • Sprzęt monterski oraz ubranie ochronne zapewnione.

Wymagania

Doświadczenie zgodne ze stanowiskiem pracy.

Dyspozycyjność, samodzielność w wykonywanych obowiązkach pracowniczych, zakwaterowanie w obrębie trójmiasta

Książeczka montera rusztowań – wymagana dla umowy o pracę. Pomagamy w organizacji kursów dla przyszłych monterów.

Mile widziane obsługa wózka widłowego lub kurs poddźwigowego

Dla pomocników i stażystów proponujemy przyuczenie do zawodu.

Dodatkowe informacje: Jarosław Kawa 519 195 617

Prezentacja firmy

Rusztowania - Jonas Scaffolding Sp. z o.o. oferuje kompleksową usługę w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie