MONTER RUSZTOWAŃ

HM Serwis Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

PILNIE POSZUKIWANY: MONTER RUSZTOWAŃ LUB POMOCNIK MONTERA
kraj: Belgia

HM Serwis Sp. z o. o. ul. Wojska Polskiego 62, 70 – 477 Szczecin
Jeżeli posiadasz doświadczenie w montażu rusztowań typu Layher - zgłoś się do nas!

Oferujemy:
- całoroczną pracę w Belgii na zakładach BASF / ESSO / EVONIK/COVESTRO
- zakwaterowanie
- dojazd do pracy (samochody służbowe)
- sprzęt i ubrania robocze
- stawka netto od 11,00 Euro na rękę w zależności od doświadczenia
- wynagrodzenie zawsze na czas
- premie za polecenie pracownika!!!!
- możliwość podjęcia pracy jako pomocnik montera!

Wymagania

Oczekujemy:
- doświadczenia zawodowego min. 2 letniego jako monter rusztowań przemysłowych,
- w przypadku pomocnika montera wystarczy doświadczenie min. 6 miesięcy,
- gotowości podjęcia pracy od zaraz,
- VCA mile widziane ale nie jest to warunek konieczny, pomagamy w uzyskaniu dyplomu!

Prezentacja firmy

Zachęcamy do współpracy!

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
min. 1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis