Opis stanowiska pracy

Praca polega na montażu rusztowań typu: layher, cuplock , gass , na obiektach przemysłowych typu rafinerie, stocznie , elektrownie.

Oferujemy prace w Holandii i Belgii.

Nowe projekty w każdym tygodniu!

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski

- atrakcyjne stawki, adekwatne do posiadanych kwalifikacji

- stabilne kontrakty

- bezpłatne zakwaterowanie( pokoje jednoosobowe z dostępem internetem)

- opiekę polskich koordynatorów

Wymagania

Wymagania:

Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie montażu i demontażu rusztowań typu layher/cuplock/gass

Doświadczenie zawodowe min. 1 rok na obiektach przemysłowych, tj. elektrowniach, rafineriach, stoczniach ;

Znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego i/lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ;

Certyfikat VCA/SCC – warunek konieczny

Certyfikat Steigerbouw A - bardzo mile widziany

Dokładność, sumienność

Informujemy ,ze skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi powyższe wymagania

Prezentacja firmy

Oranjegroep B.V. specjalizuje się w dostarczeniu wykwalifikowanego perso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis