Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób chętnych na:

BEZPŁATNE SZKOLENIE NA POMOCNIKÓW MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Miejsce szkolenia: Bielany Wrocławskie

Czas trwania: 2 tygodnie (weekend wolny)

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania szkolenia.

Nie pobieramy żadnych opłat za uczestnictwo w szkoleniu.

Po ukończeniu szkolenia praca na dużych obiektach przemysłowych (HOLANDIA, BELGIA, NIEMCY).

 Najbliższe terminy szkoleń:

- 29.03 -08.04.2016

- 11.04 -22.04.2016

Przeszkolimy Cię do pracy w zawodzie pomocnika montera rusztowań.

Zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

Zdobędziesz certyfikat VCA.

 Po zakończonym szkoleniu oferujemy:

- wyjazd do Holandii lub Belgii na nasze projekty (elektrownie, rafinerie...);

- stabilną pracę za granicą z atrakcyjnymi zarobkami;

- zakwaterowanie oraz transport na terenie Holandii i Belgii;

- opiekę polskich koordynatorów.

Wymagania

- WARUNEK KONIECZNY: znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

- wysoka motywacja do pracy i pełne zaangażowanie;

- brak lęku wysokości;

- pełna dyspozycyjność do pracy zagranicą.

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie