Monter rusztowań przemysłowych - Francja

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Monter Rusztowań Przemysłowych

Zakres obowiązków:

- Montaż i demontaż rusztowań pod obiekty przemysłowe; (praca na terenie rafinerii);

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową;

-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem, pracą i zakwaterowaniem;

- Organizację szkolenia z zakresu pracy w szczególnie niebezpiecznych warunkach (na terenie Polski bądź Francji).

Oferta Pracy Tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Doświadczenie w zakresie w/w prac;

- Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia w terminie 11.08.2014

- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;

- Doświadczenie na w/w stanowisku na kontraktach zagranicznych;

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego (przynajmniej jedna osoba w 6-cio w ekipie);

- Szkolenie ATEX lub GIES bądź odpowiednik polski- mile widziane (szkolenia dotyczące pracy w szczególnych warunkach)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.