MONTER RUROCIĄGÓW ze znajomością języka francuskiego lub niemieckiego

D.L.S.I. Sp. z o.o.

FRANCJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy D.L.S.I. Sp. z o.o. (nr cert 4901) pilnie poszukuje dla swoich Klientów pracowników do pracy na stanowisku: Monter rurociągów do pracy na terenie Francji (praca tymczasowa)

Praca będzie wykonywana przy rurociągu na ternie nowo powstającej oczyszczalni ścieków.
Średnica rurociągów inox oraz armatury od DN 20 do DN 1400

Wymagania

- Doświadczenie w montażu i łączeniu rurociągów
- Doświadczenie w montaż armatury, klap i pomp
- Umiejętność czytania planów izometrycznych
- Umiejętność komunikowania się w języku francuskim lub niemieckim
- Mile widziane uprawnienia na podnośnik koszowy

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatne zakwaterowanie

Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”.

Prezentacja firmy

D.L.S.I. Sp. z o.o. dostarczy dla Twojej Firmy kadrę - od przeszkolonyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie