Monter rurociągów- Szef ekipy (Pracownik tymczasowy)

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

 Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

  • Koordynowanie pracy spawaczy i monterów rurociągów od 2 do 4 osób, szczególnie w aspekcie przestrzegania grafiku pracy, jakości wykonywanej pracy, organizacji pracy w zespole,
  • Dbanie o prawidłowe utrzymanie produkcji zgodnie z wyznaczonym planem realizacji,
  • Organizacja budowy, dbanie o zamówienia, terminowość,
  • Kontrola materiałów, stanu narzędzi i wyposażenia budowy,
  • Wykonywanie montażu rurociągów razem z resztą ekipy,
  • Kontrola techniczna wykonanej pracy,
  • Kontrola produkcji i dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług,
  • Udział w produkcji elementów w fabryce i na budowie,
  • Wiedza w kontekście zapotrzebowania na konkretnej budowie,
  • Oszacowanie stanu finalnego przed zebraniem z dyrekcją,
  • Przestrzeganie norm i zasad BHP obowiązujących na budowie

Wymagania

  • Doświadczenie m. in. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu budową,
  • Czytanie planów i rysunków izometrycznych,
  • UWAGA: dobra znajomość języka francuskiego,
  • M.in. 1 rok doświadczenia jako monter rurociągów,
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna,
  • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3 metrów,
  • Autonomiczna i sprawna praca,
  • Umiejętność kierowania zespołem i reagowania na sytuacje kryzysowe,
  • Komunikatywność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany samochód do dyspozycji

ZAPEWNIAMY

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Umowę o pracę,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji