Monter rurociągów-Francja

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Grenoble, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grenoble

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, francuskiej firmy świadczącej usługi budowlane poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Monter rurociągów (Francja/Grenoble)

Obowiązki:

-montaż przewodów wentylacyjnych i sieci ciepłowniczej, zaciskanie rur

Wymagania:

- Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w Polsce lub zagranicą;
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego – warunek konieczny
- dyspozycyjność do wyjazdu na 10.06;
- mile widziana znajomość języka francuskiego;
- mile widziane ekipy dwuosobowe z autem.

Uwaga: Pod uwagę będą brane tylko i wyłącznie kandydatury osób, które przez 30 dni poprzedzających wyjazd będą miały/mają odprowadzone składki społeczne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.