Monter rur/Spawacz TIG (nr ref. U1/13)

RECONNECT

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

RECONNECT jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu dla swoich parneterów w Europie, najlepszych kandydatów w branżach takich jak, budownictwo, przemysł, produkcja, IT, finanse.

W tej chwili dla naszego klienta, firmy Uniflex Bemanning A/S, poszukujemy do pracy przy obecnie największym projekcie budowlanym na terenie południowej Norwegii,

Monterów Rur&Spawaczy TIG

Oferujemy norweską umowę o pracę na pełen etat. Wszystkie składki będą odprowadzane w Norwegii.

Godziny pracy: od poniedziałku do środu od 07.00 do 19.00 z godzinną przerwą oraz w czwartki od 07.00 do 11.30.

Praca od początku maja do końca września z możliwośćią przedłużenia umowy.

Stawka godzinna od 160 do 180 NOK.

Pracodawca pomaga w znalezeniu zakwaterowania, czynsz wynosi 5000 NOK.

Wymagania

Wymagamy minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku montera rur lub spawacza TIG

Aktualny ponadpodstawowy certyfikat TIG

Dobra znajomość rysunku izometrycznego

Dobra znajomość języka angielskiego/norweskiego/szwedzkiego

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w Norwegii

CV prosimy przesyłac w języku angielskim/norweskim, wypełniając formularz prosimy o podanie nr referencyjnego U1/13

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
88PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria