Monter regipsów Drywall Finisher / Drywaller

IIBC

Kanada, zagranica

Opis stanowiska pracy

IIBC dla swojego klienta w Kanadzie ( Miejscowość : Regina, prowincja Saskatchewan, Kanada ) poszukuje osób na stanowisko : Monter regipsów Drywall Finisher / Drywaller.

- stawka 22 CAD / godzinę w zależności od doświadczenia
- oferta pracy na stałe 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin
- nadgodziny płatne 1.5 x regularna stawka po przepracowaniu 40 h tygodniowo
- ubezpieczenie zdrowotne ( Saskatchewan Health Insurance )
- 15 dni płatnego urlopu rocznie
- pozwolenie o pracę w Kanadzie
- możliwość ubiegania się o pobyt stały w Kanadzie po przepracowaniu 6 miesięcy
- otwarte pozwolenie o pracę dla żony, możliwość szkoły dla dzieci

Obowiązki :
- Measure, cut and install drywall sheets on walls and ceilings,
- Place and secure sheets to metal corner beads,
- Fill joints, nail indentations, holes and cracks with joint compound,
- Smooth out and remove excess compound and allow coat to dry,
- Apply multiple coats of compound and sand seams and joints to ensure smooth surface,
- Suspend metal grids and place panels

Opis procesu :
- wstępna ocena szans na emigrację do Kanady
- przesłanie kandydatów do pracodawcy
- ustalenie daty i terminu interview
- telefoniczne Interview z wybranymi kandydatami
- wysłanie ofert pracy do kandydatów którzy pomyślnie przeszli przez Interview
- tydzień czasu na podpisanie lub odrzucenie oferty pracy
- przygotowanie aplikacji o pozwolenie o pracę
- wylot i otrzymanie pozwolenie o pracę na lotnisku w Kanadzie
- pomoc w formalnościach po przylocie ( odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu, Social Insurance Number, Health Card, Konto Bankowe, Oprowadzenie po mieście, Przedstawienie pracodawcy )
- rozpoczęcie pracy
- po przepracowaniu 6 miesięcy aplikowania o Nominację Prowincji Saskatchewan
- po upływie około 2-3 miesięcy i otrzymaniu nominacji prowincji aplikowanie o pobyt stały w Kanadzie
- oczekiwanie na pobyt stały

Uwaga : Oferta nie jest skierowana dla osób które przebywają lub przebywali nielegalnie w USA ze względu na ryzyko odrzucenia aplikacji.

Wymagania

Wymagania:
- CV w języku angielskim
- potwierdzone kwalifikacje zawodowe ( referencje, zdjęcia wykonanych prac )
- min. 3 lata bezpośredniego doświadczenia jako Drywall Finisher / Drywaller
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( podparta pracą w krajach anglojęzycznych )
- ważny paszport biometryczny
- niekaralność
- brak zakazu wlotu do Kanady
- chęć osiedlenia się na stałe w Kanadzie

Dyspozycyjność : do 3 tygodni po Interview

Prezentacja firmy

IIBC - International Immigration and Business Consulting - 101103... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie