Monter Prefabrykatów Betonowych - Dania

SilverBack Polska Sp. z o. o.

Dania , zagranica

Workplace: Dania

SilverBack, firma od lat działająca na rynku skandynawskim poszukuje wykwalifikowanych monterów prefabrykatów betonowych do pracy w Danii.

Opis stanowiska:

- Montaż prefabrykatów i konstrukcji betonowych;
- Montaż ścian działowych, paneli dachowych i konstrukcji stalowych;
- Organizacja stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony ppoż.;
- Bieżąca kontrola jakości wykonanego montażu;

- Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
- Doświadczenie w zawodzie potwierdzone referencjami;
- Doświadczenie w pracy w Skandynawii będzie dodatkowym atutem;
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Aplikacje z aktualnym CV, dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje oraz referencjami prosimy wysyłać na adres mailowy załączony w ogłoszeniu;

Mile widziane CV w języku angielskim.

Please apply with the button below.
We inform, we will contact only selected candidates.