monter - pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Dla naszego Klienta, lidera branży metalowej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko

Nr ref.: 40127
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Piaseczno

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie elementów metalowych do montowania
  • samodzielne montowanie komponentów na podstawie rysunku technicznego
  • dbanie o stan techniczny powierzonych narzędzi pomiarowych przypisanych do danej maszyny/stanowiska
  • prawidłowe i zgodne z instrukcją uzytkowanie maszyn oraz narzędzi
  • wykonywanie detali w sposób zgodny z instrukcją (rys. technicznym)
  • zgłaszanie wszelkiego rodzaju problemów bezpośrednio do przełożonego
  • dokonywanie pomiarów wykonywanych detali zgodnie z Planem Kontroli Procesu
  • prawidłowe odbijanie kodu kazdej wykonywanej operacji w systemie
  • wykonywanie prostych prac ślusarskich
  • wykonywanie innych pomocniczych zadań zleconych przez przełozonego

Oczekiwania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w montażu (np. meble)
  • zaangażowanie

Oferta:
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie godzinowe 15 pln brutto
  • praca w firmie o rozpoznawanej marce
  • praca na początek na  okres jednego miesiąca
  • możliwość zdobycia cennego doświaczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)