Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Monter pomp

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: 41-800 Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Zakres obowiązków:

  • montaż podzespołów pomp zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich
  • udział w przeprowadzaniu prób parametrowych pomp

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie technicze (mile widziane mechanik samochodowy, mechanik maszyn i urządzeń)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.