Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

monter pojazdów

Nr ref.: 23284
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków:
  • montaż elementów konstrukcyjnych zabudowy samochodowej
  • montaż elementów hydrauliki siłowej
  • dbanie o estetykę montowanych elementów

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie jako mechanik samochodowy
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyspozycyjność

Oferta:
  • umowa o pracę na czas określony
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • możliwość długofalowej współpracy
  • praca od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)