Monter Podzespołów - Zabierzów

Work Service Express.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

• Praca na hali produkcyjnej

• Prace montażowe

• Proste prace manualne

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (6-14; 14-22) lub III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6) – praca na III zmiany z dodatkiem 300 zł brutto do wynagrodzenia
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie na poziomie 3055 zł brutto/mies.
  • Bonus finansowy na wakacje oraz święta bożonarodzeniowe
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w nowoczesnych, klimatyzowanych pomieszczeniach
  • Benefity: Luxmed dla pracowników z możliwością poszerzenia pakietu o rodzinę, Multisport, szkolenia wstępne, nagrody za pomysły kaizen

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.