InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MONTER PODŁÓG

Miejsce pracy: Francja (Alpy Francuskie)

Lokalizacja: Francja (Alpy Francuskie)
Numer referencyjny: MP/0417/KR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• montaż/układanie podłóg : linoleum, PCV, wykładziny w hotelach w Alpach Francuskich.
• montaż listew przypodłogowych

WYMAGANIA:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
• chęć wyjazdu za granicę,
• gotowość do wyjazdu od zaraz,
• znajomość języka francuskiego mile widziana..
• dyspozycyjność do wyjazdu i rozpoczęcie pracy 10 maja

OFERUJEMY:
• umowę o pracę tymczasową,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zakwaterowanie na koszt pracodawcy,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.